Kavli, Arne(1878-1970)
Uterestaurant på brygge og seilbåter 1928
Olje på lerret
117x178
Signert nede t.h.: A- K- 28
Påtegnet i klamme nede t.h.: N. Egfeldt.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
117x178
Signert nede t.h.: A- K- 28
Vurdering
NOK 300 000–400 000