Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Uterestaurant på brygge og seilbåter 1928

Olje på lerret
117x178
Signert nede t.h.: A- K- 28

Påtegnet i klamme nede t.h.: N. Egfeldt.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000