Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Interiør fra Crabbestuen
Rian, Johs. (1891-1981)
Interiør fra Crabbestuen

Olje på plate
45x38
Signert nede t.h.: J Rian

Signert og datert på baksiden av platen: J Rian 1958, og påtegnet med tittel samt: Fogden Crabbes hus Overhalla.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering