Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1976

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: J Rian 76

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00