Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Komposisjon  1976
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1976

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: J Rian 76

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering