Selvportrett med hatt I
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert
Påtegnet med penn nede t.h.: Selvportret av Edvard Munch
1927
MM G 456. Woll nr. 681.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 20 000