Konsul Sandberg
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 358x510 mm Motivet: 235x345 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant i margen nede t.h.: "Consul Sandberg im Coupé".
1916
MM G 376. Sch.nr. 424. Woll nr. 571.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00