Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917
Fargelitografi
67x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917. Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.
Nummerert nede t.v.: 232.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 145 000