Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
67x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917. Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.: 232.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 145 000