Storstein, Aage(1900-1983)
Fra haven, hos fru Wold-Torne Holmsbu 1945
Olje på lerret
64x79
Signert og datert nede t.v.: Storstein -45
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000