Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Porten til det aller helligste 1989
Olje på treplate
54x36
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 89
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på treplate
54x36
Vurdering