Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne som grer seg 1934

Akvarell og blyant, lysmål
25x18
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1934

Vurdering

Tilslag NOK 15 000