Holbø, Halvdan(1907-1995)
Spiterstulen 1931
Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 31.
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 76.
Vurdering
Tilslag NOK 5 700