Salgsutstilling 30. desember 2011
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåten Farsund ute på oppdrag 1890

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011