Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ulving, Even (1863-1952)
Småbåthavn

Olje på lerret
50x71
Signert nede t.h.: E Ulving

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 28 000