40
Erichsen, Thorvald(1868-1939)Joronns hatt 1927(1927)
Olje på lerret
74x60
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 27.
Vurdering
Olje på lerret
74x60
Olje og collage på lerret
195x160
Signert og datert nede t.h.: LR 1987
Olje på lerret
90x80
Signert nede t.v.: Weidemann