Auksjon mandag 15. juni 1998 kl 18:00
Frukttre i blomstring

Olje på lerret
90x80
Signert nede t.v.: Weidemann

Vurdering

Auksjonert mandag 15. juni 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000