Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 15. juni 1998 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Frukttre i blomstring

Olje på lerret
90x80
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert mandag 15. juni 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000