Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 15. juni 1998 kl 18:00

Rickhard, Leonard (1945-)
Modellflybygger i affekt 1986-87

Olje og collage på lerret
195x160
Signert og datert nede t.h.: LR 1987

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Göteborgs Konstmuseum 1987, kat.nr. 3.

Auksjonert mandag 15. juni 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 330 000