Ukjent, kunstner
Bark "Marco Polo av Tvedestrand"
Olje på lerret
48x68
Usignert
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
48x68
Usignert
Vurdering
NOK 2 000