Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Bark "Marco Polo av Tvedestrand"

Olje på lerret
48x68
Usignert

Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 15 500