Ukjent, kunstner
Rokokkodame
Olje på lerret
82x61
Usignert.
Malt på ovalt lerret. Maleriets muse.
Vurdering
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
82x61
Usignert.
Vurdering