Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Rokokkodame

Olje på lerret
82x61
Usignert.

Malt på ovalt lerret. Maleriets muse.

Vurdering

Tilslag NOK 24 000