Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Akt 1914

Kull på papir
53,5x42,5
Signert og datert med blyant nede t.h.: Karsten -14

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000