Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Léger, Fernand(1881-1955)
Ballet Suédois

Litografi, lysmål
47x62
Signert i platen nede t.v.: F. Legér.

Signert med blyant nede t.h.: F Legér Påtegnet med blyant nede t.v.: H. C. Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Ballet Svedois".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000