Munthe, Gerhard(1849-1929)
Forlegg til Kristinafrisen
Akvarell på papir
22x86
Signert nede t.h.: G Munthe
En del av utsmykning til Håkonshallen 1910-15.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000 med forbehold