Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Forlegg til Kristinafrisen

Akvarell på papir
22x86
Signert nede t.h.: G Munthe

En del av utsmykning til Håkonshallen 1910-15.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 21 000 med forbehold