Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Elvelandskap, Østerdalen 1911

Olje på lerret
59x89
Signert og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. 1911.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000