Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Elvelandskap, Østerdalen 1911

Olje på lerret
59x89
Signert og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. 1911.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 31 000