Müller, Morten(1828-1911)
Kystlandskap med folkeliv 1887
Olje på lerret
63x94
Signert og datert nede t.v.: Morten - Müller -87.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
63x94
Vurdering