Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Müller, Morten (1828-1911)
Kystlandskap med folkeliv 1887

Olje på lerret
63x94
Signert og datert nede t.v.: Morten - Müller -87.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000