Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x85
Signert nede t.h.: L. Munthe

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering