Barlag, Philip(1840-1913)
Skogstjern med robåt
Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: Barlag.
Vurdering
Tilslag NOK 10 500
Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: Barlag.
Vurdering