Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskevær. Vinter 1959

Olje på lerret
84x100
Signert og datert oppe t.h.: E Berger 59

Vurdering
NOK 7 000