Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Lorck, Karl (1829-1882)
To barn ser på pike som knipler

Olje på lerret
36x40
Signert nede t.v.: C Lorck

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000