Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Lund, Bernt (1812-1885)
Utsyn mot Akershus festning og slottet 1842

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: B. Lund. 1842.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000