Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Vinterlandskap med hus, Lillehammer 1916
Olje på lerret
59x65
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 16
Kunstnernes hus, Oslo 27.04.-19.05.1935, Minneutstilling, kat.nr. 25 med tittel: "Vinterlandskap med hus, Lillehammer".
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000