Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Store Solbergbakken 1907

Olje på lerret
50x66
Signert og datert nede t.v.: EW 1907

Antagelig signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: E. Werenskiold Skidbacke. Påtegnet på lapp samme sted: "Store Solbergbakken" Bærum utenfor Oslo ref. Skiforeningens Årbok 1904 siden 111".

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 50 000