Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nilsen, Ulf (1950-)
Omen

Olje på lerret
118x150
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen.

Signert og påtegnet med tittel og datering av kunstneren på baksiden av rammen: "Tittel: "Omen" 78 Ulf Nilsen".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet juni 1978, kat.nr. 51.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000 med forbehold