Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Nilsen, Ulf(1950-)
Omen

Olje på lerret
118x150
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen.

Signert og påtegnet med tittel og datering av kunstneren på baksiden av rammen: "Tittel: "Omen" 78 Ulf Nilsen".

Kunstnerforbundet juni 1978, kat.nr. 51.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000 med forbehold