Lorentzen, Ida(1951-)
Fra Huseby 1979
Olje på lerret
81x69
Signert og datert nede t.v.: IML 79
Blindrammen montert på en plate som er signert og datert på baksiden: Ida M. Lorentzen 1979.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00