Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Lorentzen, Ida (1951-)
Fra Huseby 1979

Olje på lerret
81x69
Signert og datert nede t.v.: IML 79

Blindrammen montert på en plate som er signert og datert på baksiden: Ida M. Lorentzen 1979.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000