Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Gul kopp 1962

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Smith -62

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Kunstnerforbundet, Oslo 1962, kat.nr. 13.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000