Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sparre, Victor (1919-2008)
Gul kopp 1962

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Smith -62

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1962, kat.nr. 13.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000