Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Skogbunn 1962

Olje på huntonittplate
150x120
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 62

Påtegnet med dedikasjon nede t.h. Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo april 1969, kat.nr. 24.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–500 000

Tilslag NOK 480 000