Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i interiør 1951
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -51
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Olje på plate
33x24
Vurdering