Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i interiør 1951

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -51

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering