Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Kvinne 1956

Olje på lerret
49x61
Signert og datert oppe t.v.: Jörleif Uthaug 1956

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000