Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1983

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83

Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: Til Kari og Arthur - fra Anne og Jakob. Ringsveen 16/5 -83.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000