Komposisjon 1983
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83
Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: Til Kari og Arthur - fra Anne og Jakob. Ringsveen 16/5 -83.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000