Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1970

Olje på lerret
40x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000