Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fugl letter 1945

Olje på huntonittplate
120x72
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Weidemann 45

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 180 000