Fugl letter 1945
Olje på huntonittplate
120x72
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Weidemann 45
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på huntonittplate
120x72
Vurdering