Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To dansere 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000

Tilslag NOK 90 000