Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 23. november 2015 kl 18:00
Fokus 1900
Forrige
25
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Weidemann, Jakob
(1923-2001)
Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00