Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Jacobsen, Robert (1912-1993)

Jern
25x38
Dobbeltsignert og datert på baksiden av platen: RJ. Rob Jacobsen 1967

Relieff i jern montert på svart og hvitmalt treplate.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000