Jacobsen, Robert(1912-1993)
Jern
25x38
Dobbeltsignert og datert på baksiden av platen: RJ. Rob Jacobsen 1967
Relieff i jern montert på svart og hvitmalt treplate.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000