Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nesjar, Carl (1920-2015)
Snow-picture

Olje på lerret
73x115
Signert nede t.h.: C.N.

Signert, datert 1960-62 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000