Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Komposisjon 1958

Tempera og metallfolie på papir
48,5x65
oppklebet på plate, Signert og datert nede t.v.: AEB 1958

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000