Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Komposisjon 1960

Akryl og metallfolie på lerret
60x81
Signert og datert nede t.h.: AEB 1960

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 50 000