Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Komposisjon 1960
Akryl og metallfolie på lerret
60x81
Signert og datert nede t.h.: AEB 1960
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
60x81
Vurdering
NOK 70 000–90 000