Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Skip O hoi 1998
Olje på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98
Pushwagner til rors i Axel Jensens båt Shanti Devi.
Vurdering
NOK 350 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Olje på plate
102x105
Vurdering
NOK 350 000