Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Skip O hoi 1998

Olje på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98

Pushwagner til rors i Axel Jensens båt Shanti Devi.

Vurdering
NOK 350 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00