Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Skip O hoi 1998

Olje på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98

Pushwagner til rors i Axel Jensens båt Shanti Devi.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 350 000