Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nerdrum, Odd (1944-)
To kvinner

Olje på lerret
160x225
Signert oppe t.h.: Nerdrum.

Malt i 1980-årene.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 450 000