Hellesen, Thorvald(1888-1937)
Komposisjon 1927
Gouache på papp
29x21
Signert og datert nede t.h.: Th. Hellesen 27
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Gouache på papp
29x21
Vurdering