Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Hellesen, Thorvald(1888-1937)
Komposisjon 1927

Gouache på papp
29x21
Signert og datert nede t.h.: Th. Hellesen 27

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 48 000