Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Hagn, Alfred (1882-1958)
Inntrykk fra Nordmøre

Olje på lerret
105x115
Signert nede t.v.: Hagn

Signert, påtegnet med tittel (Indtryk fra Nordmöre) og datert 1922 på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000