Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Portrett av Sven Elvestad 1916

Olje på lerret
100x85
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Erik Strøyberg".

UTSTILT:

Blomqvist 1919. Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 14.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000