Karsten, Ludvig(1876-1926)
Portrett av Sven Elvestad 1916
Olje på lerret
100x85
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Erik Strøyberg".
Blomqvist 1919. Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 14.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00