Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
To stående piker

Olje på lerret
78x77
Usignert

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000