Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
To stående piker

Olje på lerret
78x77
Usignert

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000